Pelin Öztekin’den Süper Kupa yorumu: Hiç 50’nci saniyede gol atmadık, belki de onun sevincidir!

Merhum sanatçı Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Atina’ya tatile gidip, orada Fatih Terim’in çalıştırdığı Panathinaikos’un maçını izleyeceğini söyleyen Öztekin, tatil planlarından şöyle bahsetti:

Atina’ya gideceğim. Fatih hocama gideyim bir de Panathinaikos maçı seyredeyim. Hem bayram turu hem tatil yapacağım. Deniz sezonunu açtım seçim günü, Galatasaray’ın Kalamış tesislerinde. Çok soğuktu gerçi ama şimdi Atina’da devam edeceğim. Ben Ayvalıklı olduğum için biz alışığız soğuk denize, sıcak deniz sevmeyiz. Fedon’dan önce denize düştüm mü? Düştüm.

“EMEĞE YAZIK OLUYOR”

Reyting nedeniyle oyuncuların emeklerinin heba olduğunu anlatan ünlü isim, içine sinen işlerle ekranda olmak istediğini belirerek; “Son iki yıldır biraz Avrupa’yı gezmek ve yeni yerler keşfetmek için biraz kendime zaman ayırdım. İçime sinen, istediğim rollerle geri dönmek istiyorum. Zaten görüştüğüm işlerin de pek devamı olmadı, ekranda karşılığını bulmadı. Bir sürü emek veriyorsunuz, bir karakter yaratıyorsunuz ve üç bölümde çöp oluyor. Emeğe yazık oluyor. Yakında ekranda olacağım” diye konuştu.

Oyuncu, ayrıca geçtiğimiz hafta Şanlıurfa’da oynanıp, Galatasaray’ın 50’nci saniyede attığı golden sonra Fenerbahçe’nin sahadan çekilmesi ile sonlanan Süper Kupa Finali ile ilgili de ilginç bir açıklamada bulundu.

“ŞAMPİYONLUKLARI VE KUPALARI SEVEN BİR KULÜBÜZ”

“Hiçbir maçımızda 50’nci saniyede gol atmadık, onun için sevindik” diyen Pelin Öztekin, yarıda maçı şöyle değerlendirdi:

U 19’daki çocuklara yazık, yani geleceklerine yazık. Aileleri de zaten duyduğum kadarıyla bu karara karşı çıkmış. Çıkacaksan A takımınla çıkacaktın, çekileceksen de tamamen çekilecektin. Niye gol atmamıza veya sevinmemize şaşırıyorlar, kupa için oynuyoruz yani. Hiçbir maçımızda 50’nci saniyede gol atmadık, belki de onun sevincidir. Rekor oldu yani. Gole bu kadar sevinmiyoruz, 50 saniyede oldu. Şampiyonlukları ve kupaları seven bir kulübüz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x